Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata

W czwartek 28 września m.in. przy krzyżu przed Konkatedrą zgromadziło się kilkadziesiąt osób wraz z ks. Proboszczem Krzysztofem Nojmanem, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po raz kolejny nasza parafia włączyła się w akcję „Koronka na ulicach miast świata”, która w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny skupia tysiące ludzi na całym świecie. Od dziewięciu lat o godzinie 15.00 na skrzyżowaniach i placach naszych miast i miasteczek gromadzą się ludzie, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

domjozefa.tv

Telewizja Diecezji Kaliskiej DOM JÓZEFA. Chcemy pokazywać charyzmat Wiary poprzez autentyczny przekaz radości, zamyślenia, wspólnoty, modlitwy i uwielbienia. Relacje i przekazy "na żywo" z wydarzeń oraz uroczystości diecezjalnych, reportaże, konferencje, homilie - www.domjozefa.tv

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi musisz zaakceptować naszą politykę prywatności. Opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej na temat ciasteczek (cookies) przeczytasz tutaj oraz w naszej polityce prywatności tutaj.

Zamknij