Intencje mszalne

22.10. – 29.10.2017

 

 

 

  XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017

7.00 1) + Krzysztofa Szempińskiego

2) + Stanisława Walczaka i zmarłych z rodziny Walczaków i dusze w czyśćcu cierpiące

8.15 1) + Janinę Kowalską

2) + Artura Marciniaka

3) + Marię Tekielę

9.30 1) + Rodzinę Gramczewskich i Ciesielskich

2) + Alicję Madalińską

3) + Halinę, Mieczysława Bolachów

10.45 1) + Lecha Kitlera i Ignacego, Marię Jurków

2) + Wandę Penar

3) + Rodzinę Stanglewiczów, Szymałów i Zuchowskich

12.00 1) + Ks. Stefana Dropa w 8r. śm.

2) + Włodzimierza Kucharczyka w 7r. śm., Marię Czarnecką w

7r. śm.

3) Z podziękowaniem i prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Aldony

4) + Mieczysławę, Franciszka, Włodzimierza, Ewę, Janusza Madyńskich, Stanisławę Dutkowską

W modlitwie powszechnej: W 1r. urodzin Klary Sobczak

13.15 1) W 18 r. urodzin Gabrieli Kamzol oraz 80r. urodzin Heleny

2) + Marię Chlebowską

18.00 1) + Teresę Bugaj

2) + Bogdana Lorenza

3) + Franciszka Szczypkowskiego, Jadwigę Szczypkowską

20.30 1) + Eugeniusza Kubicę

2) + Mariannę Woźną

8.00 G + Annę Gruszkę
8.00 D + Czesławę Białą
8.00DPS Za Parafian

 

 

Poniedziałek 23.10.2017

7.00 + Zenona Krakowskiego
8.00 1) + Bogdana Lorenza

2) + Barbarę Stępień

17.30 1) + Władysławę Kupczyk w 12r. śm., Wiktora Kupczyka w 19r. śm. i zmarłych z rodziny Kupczyków i Szymoniaków

2) + Sławomira Pawliczaka

18.30 1) + Eugenię Mielczarek

2) + Łukasza Ryczko

3) + Bernarda Wojtaszka

4) + Jana Szymczaka, Ignacego, Józefa Rachwałów

6.30 G + Romana Bartczaka
7.00 D + Ireneusza Korpalskiego

 

 

Wtorek 24.10.2017

7.00 + Stefanię Jurek
8.00 1) + Przemysława Michalaka

2) + Ryszarda Czajkowskiego

17.30 1) + Romana Bączkiewicza

2) + Eugeniusza Plewę

18.30 1) + Wojciecha Burkietowicza w r. śm.

2) + Zygmunta Stefańskiego

 

3) + Leonarda Tomaszewskiego

4) + Marię Reimann w 14r. śm.

5) W intencji ks. Jakuba z okazji imienin

6) W intencji Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika

6.30 G + Marię Śniegulę
7.00 D + Karolinę Niklas

 

 

Środa 25.10.2017  

7.00 + Jana Porzucka w 2r. śm.
8.00 1) + Franciszka Śmiechowskiego

2) + Janinę Górnicką

17.30 1) + Wiesława Krajewskiego

2) + Jacka Golińskiego

18.30 1) + Bogumiłę Biernaczyk w 6r. śm.

2) + Zenona Ławniczaka w 4r. śm.

3) + Tadeusza Kubiaka

4) + Eugeniusza Kubicę

6.30 G Intencja własna Sióstr
7.00 D O zdrowie, błogosł. Boże oraz łaskę przemienienia życia Oli

 

 

Czwartek 26.10.2017

7.00 + Aleksandrę Kokot
8.00 1) + Urszulę Ciesińską

2) + Zenona Praszczyka w 3r. śm., Stanisławę, Wacława Wilkowskich i zmarłych z rodziny Smoleńskich

17.30 1) + Czesława Kaczmarka

2) + Krystynę Borzymowską w 5r. śm.

18.30 1) + Wojciecha Dutkowskiego

2) + Szczepana, Teresę Dziekan

3) + Eugeniusza Kubicę

4) + Natalię Kiziukiewicz

6.30 G + Tomasza Główkę
7.00 D W intencja własna Sióstr

 

 

Piątek 27.10.2017

7.00 + Antoninę Dobrzyńską w 1r. śm.
8.00 1) + Jerzego Walendowskiego

2) + Czesława Kaczmarka

17.30 1) + Mariannę Starkiewicz

2) + Marię Idzińską

3) W intencji rodziców i rodziny w 1r. śm. Oleńki

4) W 1r. ur. Marcela

18.30 1) + Tadeusza Świątka w 1r. śm.

2) + Grażynkę Kowalczyk i Danutę Kowalczyk

3) + Helenę, Wincentego Tomczaków, Agnieszkę, Michała Jagielskich

4) + Tadeusza Kubiaka

6.30 G Intencja własna Sióstr
7.00 D + Małgorzatę Twardowską

 

 

Sobota 28.10.2017

7.00 + Kazimierza Nadobnego w 2r. śm., rodziców, siostry i braci oraz zmarłych z rodziny Wojtaszków i Bazaków
8.00 1) + Radosława Derę

2) + Urszulę Krawczyk w 1r. śm.

3) W 50r. urodzin Ryszarda Pacuły i 17r. ślubu Ryszarda i Agnieszki

18.30 1) + Sabinę i Lecha Szymańskich, Wojciecha w r. śm. i Marię, Andrzeja  Zandeckich

2) + Wojciecha Dutkowskiego

3) + Irenę Bogusławską

4) + Stanisława Tomczaka

7.00 D + Dariusza Sodkiewicza
7.30 G + Helenę Koniarek

 

 

XXX Niedziela Zwykła 29.10.2017  

7.00 + Dorotę Korbalską
8.15 1) + Jadwigę w 8r. śm., Stanisława Grellów

2) + Irenę Bogusławską

3) + Jerzego Jurka

9.30 1) + Helenę Ignaszewską

2) + Karola Marcinkowskiego w 1r. śm. i zmarłych z rodziny Marcinkowskich i Kubasików

3) + Mirosława Dolatę

10.45 1) + Wojciecha Dutkowskiego

2) + Tadeusza Orzechowskiego

3) + Henryka Wojciechowskiego

12.00 1) + Krzysztofa Matuszczaka w 3r. śm.

2) + Tadeusza Dolatę

3) + Kazimierza Serbakowskiego  w 10r. śm. i zmarłych z rodziny Serbakowskich i Kołodziejczaków

4) W 60r. urodzin Ilony

5) W 70r. urodzin Romana

13.15 1) + Henryka Śniegowskiego

2) + Dorotę Koniarek

3) + Józefę Owczarek

18.00 1) + Tadeusza Orzechowskiego

2) + Ludomiłę Rączkowską

3) + Tadeusza Muszyńskiego

20.30 1) + Jacka Hajdukiewicza

2) + Mariannę Woźną

8.00 G + Wiesława Krawczyka
8.00 D + Marka Płóciennika
8.00DPS Za Parafian

 

 


 

G – Siostry Elżbietanki – ul. Gimnazjalna

D – Siostry Klaryski Kapucynki – ul. Kard. Dalbora

DPS – Dom Pomocy Społecznej – ul. Partyzancka