Intencje mszalne

25.02. – 4.03.2018

 

 

 

II Niedziela Wielkiego Postu  25.02.2018

7.00 1) + Jana Drygałę

2) + Natalię Wanke

8.15 1) + Annę, Antoniego Maików, Teresę Kowalik

2) + Marię Nowak

3) + Zdzisława Miśka

9.30 1) + Romana , Mariannę, Franciszka Grabarków

2) W 1r. urodzin Wojciecha Naskręckiego i bł. Boże dla rodziców

3) + Kazimierę i Stanisława Wąsik, ich Rodzinę, Bliskich, Przyjaciół, Dobroczyńców i Wszystkich, których spotkali na swojej drodze, , a dla Żywych o Boże prowadzenie, bł. i opiekę MB

4) + Tadeusza Niestatka w 9r. śm. i Piotra Kanarkowskiego

10.45 1) W 95r. urodzin Kazimiery

2) + Renatę Żerko

3) + Mieczysława Bukowskiego

4) + Zygmunta Ratajczyka

12.00 1) + Zofię Dziamską w 1r. śm.

2) + Annę i Witolda Klamannów

3) + Romana Marszałka

16.15 1) + Stefana Kanię w 15r. śm. i zmarłych z rodziny

2) + Marię Rubas

3) + Jana Sadaja

18.00 1) O zdrowie i bł. Boże oraz o łaskę przemienienia życia Oli

2) + Emilię Perę

20.30 1) + Tomasza Główkę

2) + Łucję Jarzębowską

8.00 G + Jarosława Sikorskiego
8.00 D + Mieczysława Pospiecha w 10r. śm. i zmarłych z rodziny

 

 

Poniedziałek  26.02.2018

7.00 + Ludomira Grzegorek
8.00 1) + Wandę Szymczak

2) + Karola Komorskiego

17.30 1) + Tomasza Matulę

2) + Aleksandrę Kokot

18.30 1) + Marka Fułka

3) + Emilię Szymenderę

4) + Alicję Wawrocką

6.30 G + Zdzisława Szukowskiego
7.00 D + Stanisława Mandziaka

 

 

Wtorek 27.02.2018 

7.00 W intencji Bogu wiadomej
8.00 1) + Kazimierę Pawlak

2) + Karola Komorskiego

17.30 1) + Mariannę Podeszwiak

2) + Barbarę Zielezińską

18.30 1) + Józefa Skupińskiego w 24r. śm., Józefę, Jana, Czesława, Stanisława Bukowskich, Apolonię, Zofię, Władysława Skupińskich

2) + Jolantę Grykałowską

3) + Zygmunta Szymczaka

4) + Rafała Ratajczyka

6.30 G Intencja własna Sióstr
7.00 D W intencji Bogu wiadomej

 

 

Środa 28.02.2018    

7.00 W intencji Bogu wiadomej
8.00 1) + Alicję Wawrocką

2) + Wiesława Zarębskiego

17.30 1) + Helenę Konopińską

2) + Barbarę Gerjatowicz

18.30 1) + Janusza Karolczaka w 13r. śm.

2) + Krystynę Walczak w 1r. śm.

3) + Jerzego Wosia w 20r. śm. i zmarłych rodziców, dziadków i rodzeństwo

4) + Emilię Perę

6.30 G Intencja własna Sióstr
7.00 D W intencji Bogu wiadomej

 

 

Czwartek 01.03.2018

7.00 W intencji Bogu wiadomej
8.00 1) + Urszulę Kociembę

2) O nawrócenie Piotra, Pawła i Mateusza

17.30 1) + Zygmunta Ratajczyka

2) + Tadeusza Dudkowiaka w 1r. śm. i rodziców Martę, Jana Stężalskich

3) Za Żołnierzy Wyklętych

18.30 1) + Bolesława Ratajczyka w 6r. śm.

2) + Mieczysława Sitka

3) + Barbarę Wróbel

4) + Kazimierę Kowalską

6.30 G + Waleriana Kaczmarka
7.00 D W intencji Bogu wiadomej

 

 

Piątek 02.03.2018

7.00 + Marię Szymczak
8.00 1) Wynagradzająca za grzechy nasze i całego świata – Straż Hononorowa NSPJ

2) + Helenę Antczak

17.30 1) W intencji wynagradzającej za zniewagi, świętokradztwa i zaniedbania, które NSPJ doznawało i doznaje od rodziny

2) + Teofila Rajewskiego

18.30 1) + Jerzego Nowaka, za dusze w czyśćcu cierpiące

2) Wynagradzająca za grzechy nasze i całego świata oraz dusze w czyśćcu cierpiące

3) + Jadwigę Gabryś

4) + Krzysztofa Kowalczyka

6.30 G + Jerzego Pastuszaka
7.00 D W intencji Bogu wiadomej

 

 

Sobota 03.03.2018

7.00 + Michalinę Zając
8.00 1) + Alicję Łęcką

2) + Łucję Jarzębowską

18.30 1) + Kazimierę Młynarską  w 10r. śm.

2) + Marię Jurę

3) W 70r. urodzin Marii

4) + Helenę, Stanisława Buchwaldów

7.00 D Intencja własna Sióstr
7.30 G + Barbarę Kozal

 

 

III Niedziela Wielkiego Postu  04.03.2018

7.00 1) + Kazimierza Dominika

2) + Kazimierę Sobkowiak i o zdrowie dla Kazimiery Krupińskiej

8.15 1) + Czesława w 10r. śm.  i Walerię w 45r. śm. Skupińskich

2) + Mieczysławę Zielińską

3) + Grażynę Szymczak

9.30 1) + Kazimierę Urbaniak

2) W intencji Bogu wiadomej

3) + Kazimierza Walczaka

4) + Stefana, Jadwigę, Andrzeja Przybylskich i Ewę Prygę

10.45 1) + Alinę Biernat w 5r. śm.

2) W intencji Gustawa Jarosika w 4r. urodzin oraz + Józefa Gawareckiego

3) + Macieja Kurzajewskiego w 4r. śm. i zm. z rodz. Bugajskich, Kurzajewskich, Tomasza Kaźmierczaka

4) + Magdalenę Sieradzką

12.00 1) + Helenę, Stanisława Paprockich, Magdalenę, Władysława Sommerów

2) + Kazimierę Mrozińską

3) + Stefanię Jurek

4) W 1r. urodzin Pawła Michniewicza, w 1r. urodzin Wojciecha Kierzka i 30r. urodzin Jacka

5) W 45r. ślubu Marii i Jerzego Korzeniewskich

16.15 1) + Zygmunta Ratajczyka

2) + Helenę Zawadzką

3) + Kazimierę Zimną

4) Za Żołnierzy Wyklętych

18.00 1) W 40r. ślubu Grażyny i Tomasza

2) + Helenę Antczak

20.30 1) W intencji Bogu wiadomej

2) + Kazimierza Krysia

8.00 G + Zofię Zmyśloną
8.00 D + Emilię Szymenderę
8.00DPS Za Parafian

 

 


 

G – Siostry Elżbietanki – ul. Gimnazjalna

D – Siostry Klaryski Kapucynki – ul. Kard. Dalbora

DPS – Dom Pomocy Społecznej – ul. Partyzancka

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej na temat ciasteczek (cookies) przeczytasz tutaj oraz w naszej polityce prywatności tutaj.

Zamknij