Intencje mszalne

16.12.2018 – 23.12.2018

III Niedziela  Adwentu  16.12.2018

7.00

1) + Rodzinę Walendowskich

2) + Jana Będzińskiego

8.15

1) + Franciszka Kaszubę

2) + Rozalię Jankowską

9.30

1) + Zofię Seider w 28r. śm. Hieronima Seidera w 2r. śm. Władysława i Eryka Saiderów

2) + Helenę Antczak w 1r. śm. Antoninę Lubońską 71r. śm. i zmarłych z rodziny Lubońskich i Antczaków

3) + Jerzego Wasiaka, Alfonsa Gąsiora

10.45

1) + Władysława Tacika w 13r. śm. i zmarłych z rodziny Tacików, Boroniów i dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Karola Kaługę w 13r. śm. Maksymiliana Kaługę, Teresę, Franciszka, Andrzeja Kucharskich

12.00

1) + Juliannę, Edmunda Grzesiek

2) + Włodzimierza Marszała

3) + Stanisława Marchewkę, Macieja Marchewkę

13.15

1) + Stefanię Jurek 

2) O Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz o wypełnienie się woli Bożej w życiu Ilony

18.00

1) + Kazimierza Idczaka i zm. z rodz. Idczaków i Wawrzyniaków

2) + Kamil Bochen

20.30

1) + Czesławę Bielewicz

2) + Ryszarda Ludwiczaka

8.00 G

+ Jana Izydorskiego

8.00 D

Intencja własna Sióstr

8.00DPS

Za Parafian

Poniedziałek  17.12.2018

7.00

1) + Annę Szymańską

2) + Czesława Łęckiego

8.00

1) + Krzysztofa Rogalewskiego

2) + Walentego, Józefę, Władysława Kubickich i zmarłych z rodziny

17.30

 

 

1) + Irenę Stodolską w 10r. śm.

2) + Urszulę Skrobisz

3) + Halinę Tokarz

18.30

1) + Mariana Iglika

2) + Jana Wróbla

6.30 G

+ Mieczysława Tyczyńskiego

7.00 D

+ Joannę Kwiatkowską

 

 

Wtorek 18 .12.2018

7.00

1) + Józefę Głodek

2) + Zenona Mydlaka w 7r. śm.

8.00

1) + Izabelę Adamus

2) + Mariannę Zybałę

17.30

1) + Andrzeja Świeczaka w 3r. śm. Mariannę, Grzegorza Świeczaków, Stanisława Pieca

2) + Marka Szyszkę

3) + Józefa Stasiaka

18.30

1) + Jerzego Matschi

2) + Wandę Gołdyn

6.30 G

+ Barbarę Marcinkowską

7.00 D

+ Jana Michnę

Środa 19.12.2018  

7.00

1) + Edmunda Ratajczyka

2) O uzdrowienie z ciężkiej choroby Zofii

8.00

1) + Teresę Pietroń

2) + Barbarę Skrzypczak

17.30

1) + Katarzynę Pisarek w 10r. śm. Józefa Pisarka

2) + Józefa Kowalińskiego

3) + Marię Ertel

18.30

1) + Urszulę Skrobisz

2) + Zenonę Fulczyńską

3) + Dariusza Grzegorka

6.30 G

Intencja własna Sióstr

7.00 D

+ Bogdana Sołtysiaka

Czwartek 20.12.2018 

7.00

1) + Kwirynę Pawłowską

2) O Błogosławieństwo Boże dla rodziny Kańskich

8.00

1) W 70r. urodzin Mariana

2) + Franciszka w 14r. śm. Andrzeja i Janinę Morta

17.30

1) + Dawida Guzikowskiego

2) + Tadeusza Michalskiego

3) + Józefa Kowalińskiego

18.30

1) + Anielę Jędrzejak w 5r. śm.

2) + Mieczysławę Stawską

6.30 G

+ Emilię Graj

7.00 D

+ Kazimierza Conkałę i bliskich z rodziny

 

Piątek 21.12.2018

7.00

1) + Zenonę Fulczyńską

2) + Wiesława Wenca

8.00

1) + Jana Łosia w 2r. śm.

2) + Teresę, Waltera Piotrowskich

3) + Marka Spruttę

17.30

1) Za dusze w czyśćcu cierpiące

2) + Stanisława Grzędę

18.30

1) + Władysława Gąsiorka

2) + Piotra Kucharskiego w 1r. śm

6.30 G

+ Wojciecha Świtalskiego

7.00 D

+ Kazimierza Ewę Sójków  i zmarłych z rodziny

Sobota 22.12.2018

7.00

1) + Jerzego Szczepaniaka

2) Za dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

1) + Ignacego Grzelaka, Annę, Katarzynę Grzelak

2) + Czesława Łęckiego

18.30

1) + Helenę, Andrzeja, Mariana Franków

2) + Zygmunta Adamka w 20r. śm.

3) + Krystynę i Henryka Cieślaków, Jerzego Wiertelaka, Aleksandrę Barć

7.30 G

+ Ewę Paszek – Opas

7.00 D

+ Przemysława Tyrnę

 IV Niedziela Adwentu  23.12.2018  

7.00

1) + Józefę, Jana, Henryka Bocianowskich, Zofię Kaźmierczak

2) + Kazimierza Kuśa w 11r. śm.

8.15

1) + Rozalię Jankowską

2) + Gabrielę Wawrzyniak

9.30

1) + Hieronima Seidera i zmarłych z rodziny Seiderów

2) + Jerzego Szlachetkę              

10.45

1) + Eugeniusza Kubicę

2) + Irenę Górną

3) + Tomasza Fludra

12.00

1) + Pelagię, Ignacego Kępskich i zmarłych z rodziny

2) + Annę Kubiak w 1r. śm. 

13.15

1) + Wojciech Borzymowski w 6r. śm.

2) + Stanisława Zachwyca w 9r. śm.

18.00

1) + Bernadetę Szwałek

2) + Annę  Szymańską

20.30

1) + Czesławę Bielewicz

2) + Floriana Okonia

8.00 G

+ Kornelię Rybicką

8.00 D

Za zmarłe Członkinie Wieczernika Dusz Najmniejszych

8.00DPS

Za Parafian


G– Siostry Elżbietanki – ul. Gimnazjalna
D– Siostry Klaryski Kapucynki – ul. Kard. Dalbora
DPS– Dom Pomocy Społecznej – ul. Partyzancka