Zostaw 1,5% podatku w Ostrowie

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Stowarzyszenie Konferencji św. Wincentego a Paulo prowadzące m. in. świetlicę dla dzieci Boże Podwórko.

Stowarzyszanie Konferencji św. Wincentego a Paulo Jednostka Terenowa w Ostrowie Wielkopolskim to najstarsza konferencja działająca na terenie Europy Wschodniej oraz najstarsza organizacja w Ostrowie Wielkopolskim. Celem Konferencji jest usiłowanie udzielania pomocy osobom, zwłaszcza rodzinom, znajdującym się w trudnych warunkach życiowych. To również oddziaływanie w kierunku przygotowania młodych i nie tylko młodych do życia w rodzinie i społeczeństwie. W ramach pomocy potrzebującym Konferencja prowadzi świetlicę socjoterapeutyczną BOŻE PODWÓRKO – zobacz na Facebooku, organizuje zimowiska, kolonie i półkolonie dla dzieci, festyn rodzinny, wydawanie żywności dla mieszkańców miasta, współtworzy akcję „Niech wszyscy mają święta”, a także wiele innych akcji.

Przekazując swój 1,5% podatku z rocznego rozliczenia PIT wspierasz realizację działalności statutowej Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a Paulo w pomaganiu ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Dzięki rozliczeniu 1,5% wspierasz działalność Stowarzyszenia w tym trudnym finansowo czasie, które jest dziś tak szczególnie istotne.

Przekazując 1,5% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia, prosimy o wskazanie w formularzu PIT: 

STOWARZYSZENIE KONFERENCJI ŚW. WINCENTEGO A’PAULO JEDNOSTKA TERENOWA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM IM. SŁUGI BOŻEGO KAZIMIERZA ROLEWSKIEGO

Wpisz w deklaracji numer KRS 0000187165

Stowarzyszenie można również wspierać wpłacając na konto bankowe:

Santander Bank Polska – nr konta: 78 1090 1160 0000 0001 0213 0380 

Scroll to Top
Skip to content