Intencje mszalne

18.08.2019 – 25.08.2019

XX Niedziela  18.08.2019

7.00

 W 80 rocznicę urodzin Stanisława Grzędy

8.15

1) + Bolesława, Andrzeja, Bolesławę Ratajczyków

9.30

1) + Kazimierza Kasprzaka w 5 r. śm. Annę Jurek w 24 r. śm. Władysława Jurka w 19 r. śm.  

2) + Bogdana Górala

10.45

1) + Marka Barczaka w 7 r. śm.

2) W 35 rocznicę ślubu Janusza i Marii Maćkowiaków

12.00

1) + Irenę, Stanisława, Grzegorza Grabia

2) + Włodzimierza Kucharczyka, Marię i Stefana Czarneckich i rodziców z obu stron

3) + Jana i Jadwigę Stankowskich, oraz o  błogosławieństwo dla całej rodziny

4) + W intencji byłych i obecnych pracowników oraz radnych Gminy Ostrów Wielkopolski

18.00

1) + Mirosława Kempińskiego

2) + Walerię i Stanisława Marcinkowskich, Jana Dymałę, Marcina i Franciszkę

20.30

+ Halinę Matysiak

8.00 G

+ Jerzego Szkudlarka

8.00 D

+ Marię Płończak

 

 

 Poniedziałek 19.08.2019 

7.00

 + Bolesława Goździejewskiego

8.00

1) + Krystynę Woźniczak

2) + Grzegorza, Irenę, Marka Tulin

18.30

1) + Ewę Osak

2) + Edmunda Kupczyka

6.30 G

+ Marię Myszkowską

7.00 D

O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Michała

11.00DPS

W 100 rocznicę urodzin Aurelii Kwiatkowskiej

 

 

Wtorek 20.08.2019                                                                                                 

7.00

 + Włodzimierza Pawłuszka

8.00

1) + Józefa Wawrockiego

2) + Marię Nowakowską

18.30

1) + Czesława Kaczmarka w 2 r. śm. i zm. z rodz. Kaczmarków i Niewiejskich

2) + Bolesława Słabika w 6r. śm. Zofię, Piotra, Andrzeja Stawik

6.30 G

Intencja własna Sióstr

7.00 D

W intencji Bogu wiadomej

 

 

Środa 21.08.2019

7.00

1) + Halinę Świeczak

8.00

1) + Ryszarda Kolaśniewskiego

2) + Ludwikę Dolatę

18.30

1) + Marię i Franciszka Gmerków, Irenę Antoniego Skąpskich

2) + Marię Motylewicz, Antoniego Brodziaka i zm. z rodz. Brodziaków, Wiznerów i Bodylskich

6.30 G

Intencja własna Sióstr

7.00 D

W intencji Bogu wiadomej

 

 

Czwartek 22.08.2019

7.00

+ Ks. Ryszarda Jaśkiewicza

8.00

1) + Stanisławę Łusiak

2) + Jadwigę Maik

18.30

1) + Aleksandrę Urbaniak

2) + Jana Zielezińskiego

6.30 G

+ Krystynę Łępa

7.00 D

śp. Janusz Maciński

 

 

Piątek 23.08.2019

7.00

W 36 r. urodzin Romana

8.00

1) + Józefa i Mariannę Główka, Anielę i Kazimierza Marciniaków

2) + Jana Krysztofiaka

16.00

Msza ślubna

18.30

1) + Halinę Tokarz

2) + Mariannę Gniazdowską w 4 r. śm.

6.30 G

+ Stanisława Chodynę

7.00 D

W intencji Bogu wiadomej

 

 

 Sobota 24.08.2019

7.00

W 80 rocznicę urodzin Felicji Chleboś

8.00

1) Do Miłosierdzia Bożego, za przyczyną Matki Bożej i św. Patronów, intencja dziękczynno – wynagradzająco – błagalna za Bartłomieja, jego bliskich, przyjaciół, dobroczyńców i wszystkich, których spotkał na swojej drodze – żywych i zmarłych

2) + Jan Brodalę

15.00

Msza ślubna

16.00

Msza ślubna

17.00

Msza ślubna (chrzest św.)

18.30

1) + Edmunda w 1 r. śm. Mirosławę w 19 r. śm. Ratajczyków

2) + Jerzego Szczepaniaka w 1 r. śm.

7.30 G

+ Jana Krysztofiaka

7.00 D

+ Bogusław Krystkowiak

16.30DPS

Za Parafian

  

 

XXI Niedziela   25.08.2019

7.00

Do Miłosierdzia Bożego, za przyczyną Matki Bożej, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o wiarę, nadzieję, miłość, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski, Boże prowadzenie i błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Anny

8.15

1) + Sylwestra Rosolskiego w 2 r. śm.

2)  W 18 rocznicę urodzin Alana Czerwińskiego

3)  W 18 rocznicę urodzin Zuzanny Kasperek

9.30

1) + Czesławę Niewiadomą, Ryszarda, Edmunda Niewiadomych

2) + Eleonorę w 10 r. śm., Jana w 15 r. śm. Mrozińskich

3) + Bożenę i Henryka Kmiecików

10.45

1) + Mariana Łakomego

2) + Andrzeja Orzechowskiego w 14 r. śm.

12.00

1) + Franciszka Czernieckiego w 10 r. śm., Stefana Toczka w 10 r. oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo

2) W 11 rocznicę ślubu Dominiki i Arkadiusza Helczyków

18.00

1) + Mirosławę Ratajczyk, Edmunda Ratajczyka w 1 r. śm.

2) + Alicję Pawłowską w 10 r. śm. Helenę i Józefa Pawłowskich

20.30

1) + Helenę Wower

2) + Józefa Stefańskiego

8.00 G

+ Mariannę Mundry

8.00 D

+ Wojciecha Świtalskiego


LEGENDA:
G – Siostry Elżbietanki – ul. Gimnazjalna
D – Siostry Klaryski Kapucynki – ul. Kard. Dalbora
DPS – Dom Pomocy Społecznej – ul. Partyzancka