Intencje mszalne

23.06.2019 – 30.06.2019

XII Niedziela  23.06.2019

7.00

1) + Jana Będzińskiego

2) + Weronikę i Bonifacego Niezgódków i zmarłych z rodziny

8.15

1) + Ryszarda Żuralskiego

2) + Janinę Glinkowską

3) + Mirosławę Rataj

9.30

1) + Wandę, Halinę, Marię Ciesielskie

2) + Bronisława Kwiatkowskiego i zmarłych z rodziny Kwiatkowskich i Pastoków

3) + Marię w 6r. śm. Dariusza w 12r. śm. Błaszczaków, Jana Błaszczaka w 4r. śm.

10.45

1) + Jana Wróbla

2) + Ryszarda i Natalię Rolaków

3) + Weronikę, Jana, Agnieszkę, Ewę i zm. z rodziny Rospęków

12.00

1) + Roberta Wojtczaka w rocznicę śm.

2) + Grażynę i Pawła Nowackich

3) + Władysława Łuczaka

4) + Jana Wróbla

13.15

1) + Kazimierza Kuźnika w 11r. śm.

2) + Krzysztofa Podskarbiego w 32r. śm.

3) + Ryszarda Bielskiego w 11r. śm. i zmarłych rodziców

18.00

1) + Annę Kołodziej w rocznicę śmierci, Franciszka, Mieczysława, Romana Kołodziejów, Jerzego Makówkę

2) + Wandę Gonera

20.30

1) + Janinę Woźną

2) + Stefana Paryska

8.00 G

+ Jana Ulichnowskiego

8.00 D

+ Krystynę Łępa

 

 

 Poniedziałek 24.06.2019 

7.00

1) + Annę Stempniewicz

2) + Genowefę Jezierską

8.00

1) + Jana Nasiadka

2) + Janinę Wojciechowską

17.30

1) + Jana Wróbla

2) + Jana Izydorskiego

3) W 10r. ślubu Marleny i Janusza

18.30

1) + Jana i zmarłych z rodziny Stawińskich

2) + Jana Sztarka

3) + Janinę Kaczmarek

6.30 G

O Boże błogosławieństwo w 65r. ślubu. Zofii i Kazimierza, 45r. ślubu Marioli i Mariana, 40r. ślubu Bernadetty i Piotra, 30r. ślubu Wioletty i Tomasza

7.00 D

+ Grażynę Lamek

 

 

Wtorek 25.06.2019

7.00

1) + Teresę Kajewską

2) + Stanisława Treichela

8.00

1) + Krystynę i Zbigniewa Jędrochów i zm. z rodz. Jędrochów

2) + Piotra Gruchota, Jana Gruchota, Władysława Misiaka i zmarłych z rodziny Misiaków, Gruchotów, Florczaków

17.30

1) + Barbarę Marcinkowską

2) + Romana Kalewskiego

3) + Mariana Iglika

18.30

1) + Salomeę w 10r. śm. Henryka, Andrzeja Pussak

2) + Jana Garcon w 5r. śm. i zmarłych z rodziny Garcon

3) + Mariannę Sikorę

6.30 G

W intencji Bogu wiadomej

7.00 D

+ Adama Troszczyńskiego

 

 

Środa 26.06.2019

7.00

1) + Aleksandrę Krakowską

2) + Józefa Kupczyka

8.00

1) + Marię Płończak

2) + Bogdana Walczaka

17.30

1) + Stanisława Surmę w 1r. śm.

2) W 80r. urodzin Teresy i Władysława

18.30

1) + Ewę Paszek – Opas

2) + Jana Urbaniaka

3) + Romana Kalewskiego

6.30 G

Intencja Sióstr własna

7.00 D

+ Ewę Muchę

 

 

Czwartek 27.06.2019

7.00

1) + Stanisławę Łusiak

2) + Renatę Hunold

8.00

1) + Wincentego, Helenę Stangret

2) + Stanisławę Duś w 1r. śm.

17.30

1) + Ryszarda Żuralskiego

2) + Annę Buchwald, Martę i Leona Popławskich

18.30

1) + Romana Gozdka

2) + Władysława Marciniaka

3) + Mariana Bociańskiego w 2r. śm.  

6.30 G

Intencja Sióstr własna

7.00 D

+ ojca Mariusza Ratajczyka (Pasjonistę) w 6r. śm.

 

 

Piątek 28.06.2019

7.00

1) + Zofię Ciupka, Zenona Ciupka w 3r. śm.

2) W 1r. urodzin Fryderyka Lisa

8.00

W 50r. ślubu Anny i Andrzeja Dudziaków

17.30

1) + Danutę Przybylską

2) + Edmunda Dąbka

3) + Helenę Górną

18.30

1) + Ireneusza Jędrzejczaka w 4r. śm.

2) + Halinę Szymczak

3) + Marka Dziamskiego

6.30 G

Intencja własna Sióstr

7.00 D

W intencji Bogu wiadomej

 

 

Sobota 29.06.2019

7.00

1) + Helenę, Piotra, Henryka, Czesława Fabisiaków, Katarzynę Lis, Stefana Gazdę

2) + Józefa Kupczyka

8.00

1) + Teresę Popłonyk w 4r. śm.

2) + Janinę Smog w 4r. śm. Józefa Smoga

14.00

Msza św. ślubna

18.30

1) + Marię Wojciechowską w 1r. śm.

2) + Przemysława Michalaka

3) + Piotra, Stanisława, Tadeusza Ogórków

4) + Pawła Pawłowskiego

7.30 G

+ Ewę Miechowiak – Fijałkowską

7.00 D

W intencji Bogu wiadomej

16.30DPS

+ Jadwigę Węgorek

  

 

XIII Niedziela  30.06.2019

7.00

1) + Janinę Woźna

2) + Stefana Wojtasika w 25r. śm.  i zmarłych z rodziny Wojtasików, Plewów, Wróblewskich, Haderla

8.15

1) + Urszulę Duchalską, Bożenę i Stanisława Dobiszewskich

2) + Zofię i Wincentego Chlebowskich

3) + Wandę Stangret

9.30

1) W 39r. ślubu Mirosławy i Henryka

2) + Stanisława Marszałka i zmarłych z rodziny

3) + Emilię Graj

4) + Marię Zdunowską

10.45

1) + Piotra i Antoninę Kląskałów

2) + Stanisława, Władysławę, Tereskę Marchewka

3) + Janusza Racza

12.00

1) + Mariana Łakomego

2) + Henryka Kowalczyka i zmarłych z rodziny Sadłowskich, Marię i Franciszka Prętkich

3) + Ludwika Miśka  

13.15

1) + Jana i Stanisławę Kaczmarków

2) + Jana Nasiadka, Witolda Jędrychowskiego

3) + Stefana Ożańskiego w 40r. śm.

18.00

1) + Pelagię Szczepaniak, Henryka Olejnika w 10r. śm.  Zdzisława, Leszka Olejników, Cecylię, Antoniego Olejników  

2) W 80r. urodzin Barbary

20.30

1) + Mariana Mądrzaka w 7r. śm.

2) + Mariana Litwina 2r. śm.

8.00 G

W intencji Bogu wiadomej

8.00 D

+ Piotra Szyszkę


LEGENDA:
G – Siostry Elżbietanki – ul. Gimnazjalna
D – Siostry Klaryski Kapucynki – ul. Kard. Dalbora
DPS – Dom Pomocy Społecznej – ul. Partyzancka