Aktualnie wiadomości na bieżący tydzień...

Ogłoszenia parafialne

Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie parafii
Santander Bank Polska
88 1090 1160 0000 0000 1601 0496

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
19 WRZEŚNIA 2021 ROKU

 

1. Stowarzyszenie Konferencji św. Wincentego a Paulo działające przy Konkatedrze zaprasza w niedzielę 19 września do Parku Miejskiego na XXIX Festyn Rodzinny pod patronatem Pani Prezydent Ostrowa Wlkp. Rozpoczęcie festynu o godz. 13:00. Przewidziane jest wiele atrakcji i konkursów szczególnie dla dzieci oraz diecezjalny przegląd scholi. Podczas trwania festynu będzie można zakupić cegiełkę na różne dzieła prowadzone przez stowarzyszenie, m.in. na świetlicę Boże Podwórko. Serdecznie zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi.

2. W niedzielę 19 września o godz. 19.00 koncertem ewangelizacyjnym rozpoczynają się w Konkatedrze diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne, pt. Powołani, by wierzyć dzisiaj. Potrwają one do środy 22 września. W czasie rekolekcji będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu dzień i noc. Zapraszamy do zapisywania się chętne osoby, które pragną w tym czasie adorować Pana Jezusa. Można wybrać sobie dzień i godzinę adoracji. Zapisy w biurze parafialnym, albo poprzez formularz na stronie internetowej Konkatedry. Szczegóły z planem rekolekcji w Internecie oraz na plakatach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ADORACJA NAJŚWIETSZEGO SAKRAMENTU – tutaj

3. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych w Konkatedrze rozpocznie się w niedzielę 19 września Mszą św., o godz. 18:00. Po Mszy św. pierwsze spotkanie dla narzeczonych w dużej sali Domu Katolickiego.

4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Modlitwa przy grobie Sługi Bożego ks. Kazimierza Rolewskiego – w czwartek po Mszy św. wieczornej.

6. Osoby, które pragnęłyby odkrywać bogactwo Słowa Bożego, a także modlić się tym Słowem zapraszamy na krąg biblijny w czwartek po wieczornej Mszy św. do Domu Katolickiego.

7. Wspólnota młodzieżowa Drużyna Pasterza wraz z ks. Arturem zapraszają na czuwanie modlitewne połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu w sobotę 25 września po wieczornej Mszy św.

8. Pielgrzymów grupy zielonej zapraszamy w przyszłą niedzielę 26 września na Mszę św. o godz. 18:00, a po Mszy na spotkanie pielgrzymkowe.

9. Organizujemy pielgrzymkę autokarową z Konkatedry do Torunia oraz Włocławka w sobotę 09 października br. Koszt: 75 zł/os. Zapisy i dodatkowe informacje w biurze parafialnym
i na plakatach.

10. Chór Konkatedralny pw. św. Grzegorza serdecznie zaprasza w swoje szeregi wszystkich chętnych obdarzonych dobrym głosem i słuchem muzycznym. Zapisy w biurze parafialnym.

11. Pod chórem do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość, Opiekun (stary numer).

Książki do nabycia w biurze parafialnym


Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
Skip to content