Aktualnie wiadomości na bieżący tydzień...

Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela Okresu Zwykłego
18 października 2020 r.

PRZECZYTAJ – WAŻNE:
DYSPENSA OD OBOWIĄZKU UCZESTNICTWA WE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE DO DNIA 15 LISTOPADA BR.
Infolinia wsparcia psychologicznego
– Obowiązek zakrywania ust i nosa

 

 1. Poświęcenie różańców dzieciom, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. – w niedzielę 18 października na Mszy św. o godz.10.45.
 2. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz.17.00. Różaniec także o godz.18.00. W niedzielę o godz.17.30.
 3. Krąg Biblijny – we wtorek 20 października o godz.19.15, w Domu Katolickim.
 4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – w środę o godz.18.00, w łączności z nabożeństwem różańcowym.
 5. Modlitwa za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Kazimierza Rolewskiego – w czwartek po wieczornej Mszy św.
 6. Spotkanie modlitewne z adoracją Najświętszego Sakramentu – w sobotę 24 października od godz.19.15, w Konkatedrze. Na wspólną modlitwę zaprasza grupa młodzieżowa „Drużyna Pasterza” wraz z ks. Arturem.
 7. Wymienianki jednorazowe, które czytamy i modlimy się za zmarłych w dniach 2 – 8 listopada można składać do skarbony przy głównych drzwiach kościoła. Wymienianki roczne składamy tylko w biurze parafialnym. Dziękujemy za ofiary złożone wraz z wymieniankami.
 8. Niebawem Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) – w tym czasie staniemy przy grobach naszych bliskich prosząc dla nich o dar nieba. Przypominamy wiernym o prolongatach, czyli przedłużeniu o dwadzieścia lat terminu nienaruszalności grobu. Opłaty prolongacyjne można składać w biurze parafialnym Konkatedry.
 9. Zapraszamy na spotkanie z cyklu: „Teologia przy kawie” – w poniedziałek 26 października o godz.19.15 w Domu Katolickim. Temat spotkania: „Stworzenie świata w świetle nauki i wiary”.
 10. Przy wyjściu z kościoła można zakupić książkę – album fotograficzny „Ostrowskie Misteria Męki Pańskiej 2014 – 2020” – w cenie 50 zł. Są również kalendarze diecezjalne na 2021 rok w cenie 5 zł.
 11. Prasa katolicka: zaległy numer Opiekuna, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
Skip to content