Aktualnie wiadomości na bieżący tydzień...

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA XII

OKRESU ZWYKŁEGO
23 CZERWCA 2024 ROKU

1. W czwartą niedzielę miesiąca modlimy się za Siostry Albertynki, za wspólnoty i grupy działające przy parafii Konkatedralnej, za fundację „Jak Wygrać Życie” oraz fundację „Głodnych Nakarmić”. 23 czerwca z okazji Dnia Ojca modlimy się także za wszystkich Ojców.

2. 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a 29 św. Apostołów Piotra i Pawła

3. Biuro Parafialne w lipcu i sierpniu czynne od poniedziałku do piątku w g. 9:00-12:00, we wtorek dodatkowo w g. 16:00 – 17:00. Telefon kapłana dyżurnego w wakacje nieczynny.

4. Z naszej parafii wyrusza pielgrzymka dzieci z opiekunami w dniach 28 – 30 czerwca. W programie piękne miejsca: Wadowice, Łagiewniki, Kraków i Wieliczka. Są jeszcze 2 miejsca wolne: 1 dziecko plus 1 opiekun. Koszt od każdej osoby to 650 zł.

5. Jadłodajnia św. Elżbiety, prowadzona przez Siostry Elżbietanki w Poznaniu ul Łąkowa 4, zaprasza na Wakacyjny Wolontariat Młodych. Mogą wziąć udział osoby w wieku 18 – 35 lat (16, 17 lat z pisemną zgodą Rodziców). Obejmuje on 1 lub więcej tygodni. Więcej na stronie elzbietankipoznan.pl Pobyt bezpłatny. Poza pomocą biednym jest czas na modlitwę, spotkania, warsztaty, zwiedzanie, wyjazdy itp

6. Zapraszamy do wspólnego pieszego pielgrzymowania z grupą zieloną na Jasną Górę, w dniach od 9 do 13 sierpnia. Temat: Naucz nas się modlić. Zapisy w biurze parafialnym, u p. Wiesi (tel. 887 238 209) lub przez Internet: https://forms.gle/FBNctuwBNpTQgBzj9.

7. Ogłoszenie z Parafii św. M B Częstochowskiej: Zapraszamy do uczestnictwa w III Ostrowskiej Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę w dniach 11-13 sierpnia. Więcej na plakacie i ulotkach

8. Pod chórem do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Opiekun – numer z ubiegłej niedzieli, oraz za dobrowolną ofiarą L’Osserwatore Romano, kolejny nr – 01 2024 r.

Książki do nabycia w biurze parafialnym

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
Scroll to Top
Skip to content