Aktualnie wiadomości na bieżący tydzień...

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
02 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU

1. W pierwszą niedzielę miesiąca modlimy się we wszystkich intencjach Sióstr Klarysek – Kapucynek z Domu przy ulicy Ks. Kardynała Edmunda Dalbora.

2. Rozpoczął się miesiąc Październik. Zachęcamy wszystkich do Modlitwy Różańcowej w kościele. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, a dla młodzieży i dorosłych w dni powszednie o godz. 18:00 i w niedzielę o godz. 18:30.

3. Na prośbę rodziców Maksia Mareckiego, 8 letniego mieszkańca Ostrowa, który od 5 lat walczy z nowotworem złośliwym dziś zostanie przeprowadzona zbiórka przed kościołem. Za Dar Serca Rodzice składają ogromne Bóg zapłać

4. Dziś na Mszy św. o godz. 10:45 poświęcenie Różańców Dzieci I Komunijnych

5. Osoby, które pragnęłyby odkrywać bogactwo Słowa Bożego i modlić się tym Słowem zapraszamy na Krąg Biblijny w piątek, w Kaplicy św. Rity o godz. 19:15

6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. oraz dodatkowo po południu od godz. 17:00.

7. Spotkanie członków Bractwa Straży Honorowej w I piątek po Mszy św. o godz. 8:00 w Domu Katolickim.

8. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę autokarową do Parafii Wilkowyja, w której posługuje ks. Jędrzej Grobelny. W programie odwiedziny miejscowości związanych z A. Mickiewiczem, H. Sienkiewiczem, J. Słowackim, I. Paderewskim Wyjazd w sobotę 8 X 2022 godz. 6:30. Koszt 80 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

9. Wymienianki za Naszych Zmarłych można składać w Biurze Parafialnym. Kartki wyłożone są na ławkach w kościele.

10. Za tydzień na wszystkich Mszach św. będzie głosił Słowo Boże ks. Remigiusz Kobusiński pochodzący z Krotoszyna, a po Mszach św. będzie zbierał ofiary na dokończenie budowy kościoła, w który buduje w Poznaniu.

11. Polecamy dziś czasopisma: Tygodnik Niedziela; Dwutygodnik „Opiekun”; Gość Niedzielny; oraz dla dzieci i młodzież Mały Gość Niedzielny na październik.

12. (W zakrystii można kupić książki: album Ostrowskie Misteria Męki Pańskiej – cena 40 zł; Niezłomni Kościoła XX wieku – cena 30 zł; Ksiądz ppłk Andrzej Niwa – cena 25 zł; Na beatyfikację Bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego – cena 20 zł; Nie porzucajmy wiary – cena 3 zł.)

Książki do nabycia w biurze parafialnym

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
Skip to content