Proboszcz w latach 5.12.1928 – 31.10.1933

ks. Tadeusz Zamysłowski

∗ UrodzonyŚwięcenia kapłańskie† Zmarły
5.10.1895, Września 25.07.1920 16.09.1947, Szamotuły

Parafie:

  • Poznań – wikariusz parafia pw. Bożego Ciała i św. Marcina 1920
  • Ostrów – proboszcz 5.12.1928 – 31.10.1933
  • Skoki – proboszcz od 1.11.1933
  • Otorowo – proboszcz 1936
  • Szamotuły – proboszcz

 

Źródło:
Posłaniec Niedzielny.
Wielkopolscy Księża od XVIII do XX wieku.

Skip to content