Marsz dla Życia i Rodziny – zaproszenie

Po raz drugi ulicami Ostrowa Wielkopolskiego przejdzie MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY pod hasłem „KAŻDE ŻYCIE JEST BEZCENNE!”. Marsz odbędzie się 15 maja (niedziela). Rozpocznie się o godz. 15.30 Mszą Św. w Konkatedrze.

Następnie, ok. godz. 16.20 przejdzie ulicami miasta:
Konkatedra – Wiosny Ludów – Kolejowa – Plac 23 Stycznia – Raszkowska – Marii Konopnickiej – 60-tego Pułku Piechoty – Królowej Jadwigi – Rynek – Kościelna – Ledóchowskiego – Park Miejski – Amfiteatr

Na zakończenie KONCERT MŁODYCH ARTYSTÓW oraz SŁODKI POCZĘSTUNEK

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Scroll to Top
Skip to content