Peregrynacja relikwii bł. Ulmów

Peregrynacja relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Diecezji Kaliskiej od 25 listopada do 2 grudnia 2023 roku. Relikwie nawiedzą parafie: św. Idziego w Mikorzynie, NMP Wniebowziętej w Ostrzeszowie, Wszystkich Świętych w Słupi pod Kępnem, św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie, Ścięcia Jana Chrzciciela w Pleszewie, św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, Świętej Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim, Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu oraz Narodowe Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. W dniu zakończenia peregrynacji, 02 grudnia, będziemy przeżywać Diecezjalny Dzień Świętości Życia.

Zapraszamy duszpasterzy wraz z wiernymi poszczególnych dekanatów na modlitwę w intencji rodzin, dzieci, małżonków, osób oczekujących narodzin dziecka, osób starszych i cierpiących.

Szczegółowe informacje na plakatach oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Kaliskiej www.drdk.pl.


W ramach diecezjalnej peregrynacji relikwii Bł. Rodz. Ulmów zapraszamy do Parafii Świętej Rodziny w Ostrowie Wlkp., która będzie gościć relikwie od czwartku 30 listopada g. 18.00 do piątku 1 grudnia g. 17.30. Z czwartku na piątek przewidziana jest całonocna adoracja Najśw. Sakramentu. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej tamtejszej parafii.

Scroll to Top
Skip to content