Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata

W czwartek 28 września m.in. przy krzyżu przed Konkatedrą zgromadziło się kilkadziesiąt osób wraz z ks. Proboszczem Krzysztofem Nojmanem, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po raz kolejny nasza parafia włączyła się w akcję „Koronka na ulicach miast świata”, która w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny skupia tysiące ludzi na całym świecie. Od dziewięciu lat o godzinie 15.00 na skrzyżowaniach i placach naszych miast i miasteczek gromadzą się ludzie, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

domjozefa.tv

Telewizja Diecezji Kaliskiej DOM JÓZEFA. Chcemy pokazywać charyzmat Wiary poprzez autentyczny przekaz radości, zamyślenia, wspólnoty, modlitwy i uwielbienia. Relacje i przekazy "na żywo" z wydarzeń oraz uroczystości diecezjalnych, reportaże, konferencje, homilie - www.domjozefa.tv