Różaniec z dobrych uczynków
Kolejne prace plastyczne pojawiły się na balaskach w ostrowskiej konkatedrze. Tym razem dzieci podczas nabożeństw różańcowych dostały zadanie by dokończyć zdanie: Dla Jezusa jestem gotów… Na rybkach można przeczytać, że dzieci są gotów m. in. nie rozmawiać na lekcjach, być grzecznym, wybaczać, pomagać. Zachęcamy do obejrzenia galerii prac w kościele oraz na zdjęciach poniżej.
Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.



![I Komunia św. [foto]](https://konkatedra-ostrowwlkp.pl/wp-content/uploads/2013/05/komunia2013-768x288.png)



