Czuwanie z Wszystkimi Świętymi

W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych w konkatedrze odbyło się czuwanie modlitewne z Wszystkimi Świętymi, które poprowadził ks. Artur Filipiak i młodzież z DRUŻYNY PASTERZA.

Podczas czuwania obecni byli pod postacią relikwii św. Andrzej Bobola, św. Stanisław biskup i męczennik, św. Sebastian męczennik, św. Stanisław Kostka, św. Antoni Padewski, św. Franciszek z Asyżu, bł. Franciszek Stryjas, św. Wincenty Pallotti, bł. siostra Bronisława. – Chcemy razem z nimi dzisiaj oddawać Ci chwałę, oddawać chwałę przed Twoim tronem, przed Twoim ołtarzem. Chcemy dzisiaj Cię uwielbiać, chcemy byś był w naszych sercach, byś był obok nas, byś był na wyciągnięcie ręki. Chcemy byś nam dzisiaj błogosławił – mówił na początku czuwania ks. Artur. W trakcie uwielbienia modlono się również Litanią do Wszystkich Świętych. Czuwanie transmitowaliśmy na naszym Facebook-owym profilu.

Czuwania modlitewne z DRUŻYNĄ PASTERZA odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. Zapraszamy na kolejne czuwania, które odbędą się w soboty: 21 listopada 2020 r., 12 grudnia 2020 r., 23 stycznia 2021 r., 27 lutego 2021 r. Serdecznie zapraszamy.


Scroll to Top
Skip to content