Nowa szata graficzna

Mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę parafialnej strony internetowej www.konkatedra-ostrowwlkp.pl. Zmieniamy się dla Was.

Przejrzysta szata graficzna, intuicyjna nawigacja w jednym miejscu. Naszą nową stronę internetową wyróżnia nowoczesny wygląd, który pozwoli odnaleźć wszelkie potrzebne informacje.

Zawsze pod ręką
Podczas projektowania serwisu staraliśmy się zadbać o sprawny dostęp do wszystkich aktualnych informacji, niezależnie od sposobu przeglądania strony. Platforma współgra z przeglądarkami na smartfonach, tabletach i komputerach, dzięki czemu możesz mieć do niej dostęp zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował – przy biurku lub w terenie.

Nowe funkcje
Na stronie z lewej strony pojawiła się ikona z wózkiem inwalidzkim. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw osobom niepełnosprawnym korzystającym z Internetu. Używając tego narzędzia można m.in. zmienić kontrast czy zwiększyć czcionkę.

Menu
Przenieśliśmy menu w jedno miejsce dzięki temu korzystanie ze strony stanie się prostsze na smartfonach i tabletach. Teraz ogłoszenia i intencje znajdują się się pod hasłem Aktualności. Wszelkie pozostałe zakładki są pod hasłem O parafii.

Zrozumiałe jest, że z początku będziesz lekko zdezorientowany – tak jest z każdą nowością, ale mamy nadzieję, że tak jak przy poprzednich zmianach, szybko się do niej przyzwyczaisz.

Wszelkie błędy, problemy oraz sugestie prosimy kierować pod adres admin@konkatedra-ostrowwlkp.pl lub przez formularz (dostępny tutaj) bądź profile społecznościowe.

Scroll to Top
Skip to content