Imieniny ks. Proboszcza

W środę 22 grudnia o godz. 17.30 odprawiona została Msza św. w intencji ks. Proboszcza Adama Kosmały, który w Wigilię Bożego Narodzenia będzie obchodził imieniny.

Po Eucharystii był czas na życzenia. Na początku w imieniu księży wikariuszy i pracowników głos zabrał ks. Jakub Karpisiewicz. – Myślę, że rok temu, gdy przeżywałeś swoje imieniny i święta Bożego Narodzenia nie spodziewałeś się, że kolejne będą w takim miejscu, gdzie powracasz po 24 latach swojej kapłańskiej posługi. (…) Życzymy ci przede wszystkim modlitwy, bliskości Pana Jezusa, opieki Matki Najświętszej, darów Ducha Świętego, bo myślę, że w takiej parafii tych darów na pewno potrzeba – mówił ks. Jakub.

Życzenia składały grupy duszpasterskie. – Pragniemy życzyć przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i Matczynej opieki oraz tego, aby w dalszej posłudze kapłańskiej w naszej parafii zawsze towarzyszyły ci świętość, gorliwość i poświęcenie – mówiły przedstawicielki Matek i Ojców Żywego Różańca. – Całe swoje życie podążasz z nadzieją i ufnością za Panem. Wszystko co robisz czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem, spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi – życzył Krąg Biblijny. – Życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia, szczęścia, radości oraz szczerych i życzliwych ludzi wokół – winszował Apostolat Cudownego Medalika. – Niech twoja praca przynosi obfite owoce i jednoczy ludzi w jedną Chrystusową rodzinę. Życzymy wszystkiego co najlepsze – mówiły dzieci ze świetlicy Boże Podwórko i Stowarzyszenia Konferencji św. Wincentego a Paulo.

Ks. Proboszcz podziękował za życzenia, zamówioną Mszę św., modlitwę i ofiarowane Komunie św.


Imieniny ks. Proboszcza
Scroll to Top
Skip to content