Diecezjalny Turniej FIFA dla ministrantów

W sobotę w parafii pw. Wszystkich Świętych w Liskowie odbył się I Diecezjalny Turniej FIFA dla ministrantów. Spośród 54 ministrantów biorących udział w turnieju miejsce pierwsze zajął reprezentant naszej parafii ministrant Miłosz Dolata.

Uczestnicy turnieju wraz z ich opiekunami i kapłanami na początku zgromadzili się w kościele parafialnym w Liskowie na Eucharystii. Każda parafia mogła wystawić 3 zawodników, a do wygrania były cenne nagrody. Z naszej parafii na turniej udał się Miłosz i Tymoteusz wraz z opiekunem ks. Arturem Zmyślonym. Zacięty turniej w formule e-sport FIFA 2022 odbył się na konsolach Xbox. Uczestnicy podzieleni zostali na grupy, w których odbyły się rywalizacje między wylosowanymi wcześniej uczestnikami. Pierwsze miejsce zajął nasz ministrant Miłosz Dolata, który tym samym wygrał iPhona. Gratulujemy wygranej!

Głównym celem turnieju była międzyparafialna integracja ministrancka. Organizatorami byli ks. Mateusz Klaczyński, ks. Grzegorz Kaczorkiewicz, ks. Michał Włodarski oraz Parafia pw. Wszystkich Świętych w Liskowie.

fot. Parafia pw. Wszystkich Świętych w Liskowie (1)
fot. ks. Artur Zmyślony (2)


Diecezjalny Turniej FIFA dla ministrantów
Scroll to Top
Skip to content